My :*
121_0
Goście:
 • Wszystkich wizyt: 154501
 • Dzisiaj wizyt: 10
 • Wszystkich komentarzy: 611
A tak sie zaczeło….
Luty 2014
P W Ś C P S N
« sty   mar »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728  
CO CIE INTERESUJE?

ciągłe otwieranie szeroko oczu

Dawno nie chorowaliśmy jak ja mam już dość lekarzy. Młody po czterech dniach w szkole złapał wirusowe zapalenie zatok, nawet nie wiedziałam że istnieje taki wirus. Niestety jest bardzo zaraźliwy i leże już ja i babcia też. Niestety jak zemną jest coś nie tak to widać wszystkie deficyty Młodego. On żyje tylko swoimi autkami drogą i zegarkami ( jego dziecięcy świat ). Wszystko to przeraża mnie na przyszłość . Syn niestety jest nie zaradny całkowicie , nie zje , o swoją higienę też nie zadba , leków też nie zażyje o mieszkanie nie zadba. Kompletna klapa a dla mnie ciągłe otwieranie szeroko oczu. Pomyślałby kto że przyczyna tkwi w alkoholu biologicznych rodziców.

Mój Syn zanim został zdiagnozowany naprawdę wiele przeszedł , badań przychodni lekarskich szpitali. Zespół FAS to szeroka diagnostyka , kardiologiczna , neurologiczna , okulistyczna , laryngologiczna , somatyczna , endokrynologiczna , gastrologiczna , alergologiczna , ortopedyczna , psychiatryczna nie zapominając o pediatrze i różnych rehabilitacjach i terapiach. Po mimo wielu wysiłków zamiast do przodu to idziemy do tyłu jak ten rak.

2 Odpowiedzi na ciągłe otwieranie szeroko oczu

 • ~ME mówi:

  Bardzo mi przykro, że znów chorujecie. Smutno mi, że Młody tak bardzo angażuje się w swój własny świat. I mam szczerą nadzieję, że jest jednak szansa na pójście do przodu. Ponownie życzę Wam Waszego CUDU.
  I tulę mocno, bo wyobrażam sobie, jakie to wszystko dla Ciebie/ dla Was – trudne.

 • ~JednaZwielu mówi:

  Witaj ME tak tak ten CUD to ja też poproszę
  Ten Jego świat naprawdę mnie martwi co na przyszłość
  Dziękujemy dużo :) :) :)